Zákaznická podpora:774 777 527info@ceskybazen.cz

Aqua Blue Šok SUPER 3 kg

Kód: 60000358
551 Kč / ks

Chlorový rychlorozpustný granulát k okamžitému zachlorování a dezinfekci vody.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Chlor šok přípravek na rychlé zachlorování bazénové vody a tím i likvidaci bakterií a řas. Přípravek po aplikaci skokově zvýší úrovň chloru v bazénu na úroveň, která je smrtelná pro většinu nežádoucích organizmů v bazénové vodě. Po aplikaci chlor rychle vyprchává a vrací se na obvyklou úroveň, ale doporučuje se do 24 hodin po aplikaci chlor šoku po opuštění bazénu osprchovat čistou vodou. Osoby s citlivou pokožkou nebo alergiemi na chlor by v opačném případě mohly zaznamenat rudnutí kůže nebo vyrážky.

Dávkování

90g/10m3 bazénové vody

Aplikace

Při prvním a každém následném chlorování, které se doporučuje provádět jednou za 2 až 3 týdny odměřené množství přípravku buď sypeme do skimmeru/vyrovnávací nádrže při zapnuté cirkulaci vody, popřípadě namícháme přípravek s vodou ještě předem v kyblíku a poté pomalu vlijeme do skimmeru.

Upozornění

Koncentrovaný přípravek by neměl přijít do kontaktu s kůží, v žádné formě by neměl přijít do kontaktu s fólií, dlaždicemi, zámkovou dlažbou apod. Způsobuje vybělené fleky. Za žádných okolostí neaplikujeme chlor šok ve stejný čas, jako jiné organické ( stabilizované ) přípravky.

 

Bezpečnostní list a fotografie etikety jsou k dispozici na dotaz v e-shopu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Chlorová chemie
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 3.2 kg

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole: