Bazénová čerpadla

Jak vybrat čerpadlo, které by zcela přesně odpovídalo vašim potřebám? Uvědomte si nejprve, že jeho velikost (a tedy i hodinový výtlak) je závislá na velikosti filtrační nádoby. Tlak vody nesmí být příliš silný, aby filtrační písek zvládl nečistoty pořádně zachytit.

Jak postupovat při výběru bazénového čerpadla? Spočítejte si především objem bazénu, délku potrubí a výšku, ve které budete čerpadlo instalovat (v závislosti na hladině vody). Bazénová čerpadla pro vás vybíráme především podle množství přečerpané vody. U každého modelu vám poskytujeme graf závislosti délky potrubí na objemu přečerpané vody za hodinu, takže nemusíte složitě odvozovat tyto údaje z filtrovacího vzorku.

Jaké hodnoty jsou pro výběr čerpadla důležité? Sledujte základní hodnotu přečerpané vody ve filtru, kterou vždy uvádíme pro potrubí o délce 10 metrů. Pokud budete porovnávat naše produkty s konkurencí, dejte si pozor – řada obchodů uvádí hodnoty přečerpané vody pro různé délky potrubí.

Jaké vybavení si pořídit k čerpadlu? Především byste neměli zapomenout přikoupit košík předfiltru pro zachycování větších nečistot. Čerpadlo by nemělo ležet přímo na zemi v boxu nebo sklepě, určitě vám jej doporučujeme instalovat na ložiskách. Důležitou součástí je také uzemnění, závisící na konkrétním typu čerpadla.

 
7799
233941779923394
Značky
 
Hlučnost
Maximální teplota čerpané vody
Napětí
Nasávání
Otáčky
Průtok při 10m potrubí
Slaná voda
Výkon

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

 • Bazénové čerpadlo Badu Magic 11 Doprava zdarma
  Na dotaz

  Bazénové čerpadlo pro středně velké bazény od Německé firmy Spec-Pumpen vynikající svojí kvalitou a odolností.

  7 799 Kč
 • Bettar Top 12 Doprava zdarma
  Objednáno

  Středně silné čerpadlo s předfiltrem z řady Bettar Top pro malé a střední zahradní bazény.

  12 280 Kč
 • Objednáno

  Samonasávací bazénové čerpadlo určené pro použití s pískovými filtračními systémy.

  13 084 Kč
 • Na dotaz

  Vysoce kvalitní bazénové čerpadlo k filtračím systémům vyztužené skelnými vlákny

  23 394 Kč

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem