Bazénová chemie 3V1, tablety velké - CHEMOFORM

Neohodnoceno
 
Novinka Efekt lupa
  • 1 z 2
 

Bazénová chemie v podobě tablet, obsahující chlor, přípravek proti řasám a vločkovač

od 243 Kč
Značka Chemoform
Kategorie Trojkombinace chemie
Zvolte variantu
Bazénová chemie 3V1, tablety velké - CHEMOFORM Velikost balení: 1kg Na dotaz 243 Kč
   
Bazénová chemie 3V1, tablety velké - CHEMOFORM Velikost balení: 3kg Na dotaz 663 Kč
   
 

Bazénová Super Tableta - chlórová trojkombinace, aktivní obsah chlóru 84%, flokulant (pro zvločkování drobných nečistot) a protiřasový prostředek, organické tablety 20 g. Bazénová Super Tableta je pomalu rozpustný stabilizovaný chlórový přípravek vhodný pro preventivní dlouhodobou údržbu bazénové vody, ničící zárodky a bakterie. Flokováním odstraňuje jemné nečistoty a brání tvorbě řas. Vhodné zejména pro dlouhodobé a preventivní ošetřování průzračné bazénové vody.

Voda -- a bazénová voda zvlášť, je neustále vystavována vlivům životního prostředí. Díky těmto vlivům v bazénu vznikají plísně, bakterie a zárodky řas, které jsou částečně škodlivé a tudíž nežádoucí. Neošetření vody může vést k zanesení bazénu řasami.Široká škála dezinfekčních prostředků z naší výroby nabízí chlórovou i bezchlórovou dezinfekci, která díky své vysoké účinnosti garantuje veškeré nároky na hygienu a kvalitu vody ve Vašem bazénu.

Používejte biocidní přípravky bezpečně. Před použitím si vždy přečtěte údaje na obalu a připojené informace o přípravku.